« Terug naar overzicht
Genieten bij Park Spoor Noord Antwerpen Natuur Antwerpen
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 - 24.00
Prijs
N.v.t.
Adres
Ellermanstraat 2
2000 Antwerpen
+32486955844
www.facebook.com/Parknoord/info
- Open in de wintermaanden
Genieten bij Park Spoor Noord Antwerpen
Park Spoor Noord in Antwerpen is een oud spoorwegterrein. Park Spoor Noord is nu een prachtig sport- en beleefpark. Het heeft diverse prijzen gewonnen. Het past helemaal bij de omgeving. En wordt zowel door de Antwerpenaren zelf gebruikt als door de toeristen. Je vindt er mooie wandel- en fietspaden (met routes!), verschillende soorten sportveldjes, zandspeeltuinen en speelfonteinen. Ideaal voor een warme dag in de stad!
Cargo Zomerbar
In het park vind je de Cargo zomerbar. Waar bio-ijsjes, pizza's, tapas en cocktails verkocht worden voor een leuke prijs. De bar oogt als een strandtent. Er hangt een relaxte sfeer. Er worden ook concerten en andere activiteiten georganiseerd.
Tip van Magali: "Voor de Cargo zomerbar is een groot fontein waar de kinderen heerlijk in mogen spelen!"
Vergeet dus niet een handdoek en droge kleren en uiteraard een bal om op de sportveldjes te kunnen spelen. Vliegeren kan ook!
Dit park is een super leuke plek om heerlijk te relaxen midden in de stad. Goed te combineren met een bezoekje aan het MAS. Dit ligt vlakbij het park!
Deel je ervaring! Denk je aan onze review-richtlijnen?

Spelen in de natuur
Ellermanstraat 2
2000 Antwerpen
Plan een route naar Genieten bij Park Spoor Noord Antwerpen